Remdesivir

Remdesivir przedstawiany jest nam jako lekarstwo wspomagające leczenie Covid. Nic bardziej mylnego. To silna trucizna.

Cytuję artykuł z Bibuły:

Podczas badań producenta (na grupie zaledwie 32 osób!) wyniki były – nawet jak na standardy firm farmaceutycznych – zastraszające: aż 60% „leczonych” miało śmiertelne skutki uboczne! Po tamtych badaniach „lek” odłożono na półkę, aż doczekał się czasów pandemicznych, kiedy to kryminalna agencja FDA nagle, bez żadnych dodatkowych badań, błyskawicznie autoryzowała ten „lek”, który stał się standardowym i powszechnie stosowanym „lekiem” dla „chorych na Covid-19” w amerykańskich szpitalach. Rezultat zastosowania remdesiviru był tylko jeden: masowe zgony „chorych na Covid-19”. Remdesivir powoduje m.in. obrzęk płuc, na którą to reakcję „standardowy protokół leczenia” wskazuje zastosowanie respiratora. Tak więc chory z wypełnionymi wodą płucami (efekt remdesivr), jest traktowany wymuszonym oddychaniem (respirator) i po prostu dusi się, topi się wodą z płuc. W ten prosty sposób, diabelska faza doprowadzenia do zwiększenia liczby „zgonów na Covid”, osiągnęła w pełni zamierzone cele.

Poniżej mamy prezentację dr Bryana Ardisa, który przywołuje historię wprowadzenia do użytku i stosowania Remdesiviru podczas mniemanej pandemii:

Antony Fauci – główny decydent pandemiczny w strukturach władzy USA podjął decyzję o stosowaniu Remdesiviru w leczeniu Covid-19 powołując się na badania 1 2, które jasno wskazywały, że jest to niezwykle niebezpieczny preparat, powodujący śmierć u ponad połowy pacjentów i poważne perturbacje zdrowotne u wielu pozostałych (dysfunkcja wielonarządowa, wstrząs septyczny, ostre uszkodzenie nerek, niedociśnienie). Uszkodzenie nerek było tu bardzo istotne, bo powodowało blokadę wydalania wody z organizmu. Zablokowana woda gromadziła się m.in. w płucach. Nazywane to było wtórnym zapaleniem płuc powodowanym słynnym wirusem, gdy tymczasem był to skutek wyłączenia nerek przez działanie Remdesiviru.

1

A Randomized, Controlled Trial of Ebola Virus Disease Therapeutics. Wersja PDF.

2

Compassionate Use of Remdesivir for Patients with Severe Covid-19. Wersja PDF.